W naszym sklepie możliwe są następujące formy płatności:

Przedpłata przelewem na konto bankowe. Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas na adres mailowy podany przy składaniu zamówienia informacje z danymi do przelewu: numer rachunku bankowego, adres banku, tytuł przelewu oraz kwotę jaką należy wpłacić na nasze konto. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie zostanie przekazywane do realizacji w celu przygotowania wysyłki. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

Przedpłata przy pomocy szybkich płatności przelewy24. Przy tej formie płatności wpłaty za zamówienie dokonujesz w chwili składania zamówienia, system przelewy24 przekierowuje Cie do Twojego konta bankowego z którego dokonujesz szybkiej płatności. Płatności księgowana jest natychmiast po jej wykonaniu. Po dokonaniu płatności otrzymasz jej potwierdzenie.

Przedpłata przy pomocy płatności BLIK. BLIK to sposób płatności dostępny w aplikacji mobilnej Alior Banku, Banku Millennium, Santander Bank Polska, ING Banku Śląskiego, mBanku, PKO Banku Polskiego, Getin Banku, Noble Banku, a także T-Mobile Usługi Bankowe, BNP Paribas, Credit Agricole, Banku Pekao S.A. i Spółdzielczej Grupy Bankowej. Przy tej formie płatności, wpłaty za zamówienie dokonujesz w chwili składania zamówienia potwierdzając ją w aplikacji banku za pomocą specjalnego kodu BLIK. Płatności księgowana jest natychmiast po jej wykonaniu. Po dokonaniu płatności otrzymasz jej potwierdzenie

Produkt dodano do listy życzeń
Produkt dodano do porównania

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.